Лис

«Кращий студент України – 2016»

25 листопада 2016 р. у Миколаївському міському палаці культури «Молодіжний» відбувся черговий етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України-2016».

Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського гідно представив голова студентської ради Вадим Гавриліце. Конкурс видався напруженим, адже за звання «кращого» змагалися представники шістьох навчальних закладів: МНУ імені В. О. Сухомлинського, Миколаївський національний аграрний університет, Первомайський політехнічний інститут, НУК імені адірала Макарова, Миколаївський коледж культури та мистецтв.

Ми раді привітати Вадима Гавриліце з почесним другим місцем! Бажаємо успіху і наснаги та віримо в те, що головні перемоги ще попереду!

fqssftw1g2m

ncpgdhodluc