Гру

Літературно-музичний перформанс

2 грудня 2016 р. студенти-філологи разом із викладачем кафедри української мови і літератури Корнієнко І. А. відвідали літературно-музичний перформанс одеського Театру вух, творчий колектив якого є учасником всеукраїнських форумів і Міжнародного арт-фестивалю. Новизною проекту стало сприйняття дійства лише слуховою сенсорною системою, а його «родзинкою» – перебування в залі виключно з зав’язаними очима від самого початку й до кінця. Молодь мала змогу почути оригінальну поезію і прозу від авторів, отримати нові емоції й оцінити аудіоформат вистави «Рефлексії» в домашній атмосфері Центральної бібліотеки імені М. Л. Кропивницького.

Прес-центр філологічного факультету