Гру

Українські вечорниці

Щорічно на свято Андрія Первозванного студенти першого курсу спеціальності «Філологія (Українська мова і література)» разом із викладачами кафедри української мови і літератури влаштовують етнокультурне свято «Українські вечорниці», що вже стало чудовою традицією філологічного факультету.

Учасники та глядачі музично-театралізованої вистави поринули у світ народних звичаїв і обрядів, насолодилися красою українських пісень. Студенти-актори продемонстрували національні традиції, вірування, розкрили містичні уявлення наших предків, відбиті у народній магії.

Складовою свята став збір солодощів для дітей сиріт школи-інтернату №5 м. Миколаєва, що проводився як підготовка до новорічної благодійної акції «Відкриті серця».

Прес-центр філологічного факультету