Вер
2015

Науково-практичний семінар «Cultural Intelligence as a key competence for leadership in global community»

18-19 Вересня на факультеті іноземної філології відбуватиметься науково-практичний семінар «Cultural Intelligence as a key competence for leadership in global community», організований викладачами кафедри іноземних мов за підтримки публічної агенції Шведський Інститут. Запрошені – викладачі університетів України, громадські діячі – обговорять питання формування культурного інтелекту студентів, стереотипізації, базових цінностей людини. Метою заходу є розробка інтегрованого університетського навчального курсу для студентів гуманітарних спеціальностей «Крос-культурна комунікація і лідерство у глобальному суспільстві».

ПРОГРАМА МІЖНАРОДНОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ

постер