Чер

Час робити правильний вибір!

Цілий тиждень ми знайомили вас із факультетами та Коледжем Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

01.06.2020 – факультет дошкільної та початкової освіти

02.06.2020 – механіко-математичний факультет

03.06.2020 – факультет іноземної філології

04.06.2020 – факультет педагогіки та психології

05.06.2020 – факультет фізичної культури та спорту

06.06.2020 – коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського

Сьогодні, 07.06.2020 року, сьомий і останній день онлайн-тижня професій МНУ-FEST.

У рамках онлайн-тижня професій Коледж Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, як один із навчальних структурних підрозділів, представив свої спеціальності для здобуття диплому «Молодший спеціаліст». Кожен факультет Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського детально презентував особливості вступу на перший освітній рівень «Бакалавр» та  широкий спектр спеціальностей для здобуття другого освітнього рівня «Магістр».

Одним із найпоширеніших питань, які ви залишили за посиланням, було питання щодо вступної кампанії до Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського. Тож пропонуємо переглянути інформацію для вступників, яку підготувала приймальна комісія університету.

В університеті можна здобути третій освітній рівень «Аспірант» за наступними спеціальностями:

• 011 Освітні педагогічні науки
  • 032 Історія та археологія
  • 073 Менеджмент

Перелік документів, що подаються до вступу до аспірантури:

– заяву на ім’я ректора університету;

– особовий листок з обліку кадрів, засвідчений печаткою тієї установи, в якій вступник до аспірантури навчається або працює;

– засвідчену копію диплома про закінчення вищого навчального закладу;

– 4 фотокартки 3×4;

– засвідчену копію паспарту (1-2 стор. та сторінка з реєстрацією місця проживання);

– список опублікованих наукових праць і винаходів; відбитки опублікованих статей/тез (за наявності). Вступники, які не мають опублікованих наукових праць і винаходів, подають наукові доповіді (реферати) з обраної ними наукової спеціальності.

– рекомендацію Вченої ради факультету або інституту вищого навчального закладу (за наявності);

– копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

Паспорт, диплом про вищу освіту та військовий квиток подаються вступниками особисто.

Дякуємо всім, хто долучився до нашого онлайн-тижня професій МНУ-FEST!

Чекаємо на вас у стінах рідного Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського!

Контакти

Приймальна комісія Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського

Адреса: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 24, навчальний корпус №1, кімната 01.121

Телефон: (0512) 76-89-99.

Розклад роботи приймальної комісії:
Понеділок – п’ятниця – з 8:30 до 17:00.
Субота – неділя – вихідний.
Обідня перерва – з 13:00 до 13:30.

Відділ з підготовки до вступу до закладів вищої освіти та ЗНО

Адреса: м. Миколаїв, вул. Нікольська, 24, навчальний корпус №1, кімната 01.127

Телефон: (0512) 37-88-44.

Розклад роботи відділу з підготовки до вступу до закладів вищої освіти та ЗНО:

Понеділок – п’ятниця – з 8:30 до 17:00.

Субота – неділя – вихідний.

Обідня перерва – з 13:30 до 14:00.

1. Алла Відповіcти
    Ні разу не шкодую, що вибрала саме цей університет. Гарні викладачі, цікаві та повчальні предмети! Вже з першого курсу багато роботи виконали, багато нового дізналися та побачили. МНУ найкращий вибір на шляху до успіху?