Бер

Щодо музичних конкурсів та фестивалей

Департаментом освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА за підтримки Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА на базі Миколаївського національного університету ім.В.О.Сухомлинського у березні-квітні 2015 р. проводяться Регіональні конкурси та фестивалі.

Загальний буклет 2015

Загальний буклет 2015 1

Запрошуємо учнів музичних, загальноосвітніх шкіл, вихованців гуртків художньої самодіяльності, самодіяльних колективів, вихованців початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) до участі у:

– Регіональному відкритому фестивалі-конкурсі естрадного вокального мистецтва «Student’s music fest» (28-29 березня 2015 р.);

Положення «Student’s music fest»

Додаток «Student’s music fest»

– Регіональному конкурсі фортепіанного виконавства «Ludus Royalis» (25 березня 2015р.);

Положення «Ludus Royalis»

Додаток «Ludus Royalis»

– Регіональному фестивалі народного інструментального виконавства «Дивограй» (4 квітня 2015 р.);

Положення «Дивограй»

Додаток «Дивограй»

– Регіональному фестивалі-конкурсі дитячих та юнацьких вокально-хорових колективів «Золоті голоси» (21 березня 2015 р.)

Положення «Золоті голоси»

Додаток «Золоті голоси»

– Регіональному конкурсі молодих виконавців «Музика душі» (27 березня 2015 р.)

Положення «Музика душі»

Додаток «Музика душі»

(Положення та додатки-заявки знаходяться в прикріплених файлах).

Переможцям (дипломантам І, ІІ, ІІІ ступеню) всіх конкурсів та фестивалів при вступі до МНУ ім.В.О.Сухомлинського надаються додаткові 40 балів до загального конкурсного рейтингу абітурієнтів.