Тра

Підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників

Згідно з наказом №519 «Про навчання за програмою підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників» від 15.12.2021 в Миколаївському національному університеті імені В. О. Сухомлинського у період з 12 по 27 січня 2022 року під керівництвом проректора з науково-педагогічної роботи О. А. Кузнецової проходили навчально-методичні семінари. З темами семінарів та висвітленими питаннями можна ознайомитися за посиланнями:

Розпочалося внутрішнє підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників університету

Продовжується навчання за програмами підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників університету

Семінар «Академічна доброчесність як фактор забезпечення якості вищої освіти»

Семінар «Підвищення якості освітніх програм – удосконалення механізму проведення моніторингу та періодичного перегляду освітніх програм»

Семінар «Сучасні підходи до роботи з особами з особливими освітніми потребами»

Семінар «Розробка та впровадження в освітній процес силабусів – методика розробки»

Навчання відбулось з метою професійного розвитку педагогічних і науково-педагогічних працівників. В результаті кропіткої праці викладачі отримали сертифікати про проходження навчання за програмами підвищення кваліфікації.

Авраменко К.Б.

Айзікова Л.В.